
Коптильня. Велика 51х32х36, 2 мм. Двоярусна.
1 275 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптилка велика, товщина металу 2 мм. Є коробка з термометром, ціна +200 грн.
- Товщина металу 2 мм
- Двоярусна
- З водяним закривом
- Розмір камери 460х265х250
- Загальний розмір 515х265х360
-
Цю коптилку можна користуватися як на вулиці, так і в приміщенні завдяки водяному затвору.
-
Вага 14.200 кг
Перед першим використанням необхідно пропалити, без їжі!
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Разове завантаження коптильні | 43013 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип коптильного обладнання | Для гарячого копчення |
| Керування | Механічне |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр коптильні | 260 мм |
| Довжина коптильні | 470 мм |
| Ширина коптильні | 260 мм |
| Висота коптильні | 300 мм |
| Вага | 14.2 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Діаметр | 260 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴










