
Коптильня з неіржавкої сталі велика 51х30х30, 1,5 мм
3 031 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптилка велика з неіржавкої сталі:
- Неіржавка сталь марки Aisi 309
- товщина металу 1,5 мм
- Двоярусна
- З водяним закривом
- Розмір корисний 470х250х250
- Загальний розмір 510х300х300
-
Цю коптилку можна користуватися як на вулиці, так і в приміщенні завдяки водяному затвору.
-
Вага 10 кг
-
У наявності Стьобання та інші розміри коптилок
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Разове завантаження коптильні | 43013 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Товщина матеріалу | 1.2 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Тип коптильного обладнання | Для гарячого копчення |
| Керування | Механічне |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 031 ₴









