
Інкубатор Рябушка Smart Plus 130 автоматичний переворот
3 500 ₴
- В наявності
- Код: Инф
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Виробник - Рябушка
Переворот яєць - автоматичний
Споживана потужність - 35Вт
Примусова циркуляція повітря
Нагрівальний елемент - інфрачервоний нагрівач
Підтримування вологості - Вільне випаровування
Габарити мм - 700*700*145
Вага - 3.2 кг
Середня місткість яєць:
- Курячі яйця 130
- Гусячі яйця 100
- Качині яйця 110
- Перепелині яйця 340
- Индюшиные яйця 110
Дана модель побутового інкубатора оснащена сіткою з мотором для автоматичного перевороту яєць, яка встановлюється на піддон інкубатора і з легкістю підключається через таймер (таймер поставляється в комплекті з інкубатором) ,шляхом приєднання спеціально виведених клем з таймера до контактів моторчика автоматичного перевороту.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | РЕН |
| Тип терморегулятора | Електромеханічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 130 шт. |
| Гусячі яйця | 100 шт. |
| Качині яйця | 110 шт. |
| Перепелині яйця | 340 шт. |
| Індичі яйця | 110 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 36 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴










