
Інкубатор Рябушка 70 яєць 12В/220В цифрової з механічним переворотом
3 500 ₴
- В наявності
- Код: ряба 12
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інкубатор Рябушка 70 яєць 12В/220В цифрової з механічним переворотом
Характеристики:
-
Виробник Рябушка
-
Країна виробник Україна
-
Тип Інкубатор побутовий
-
Переворот яєць Механічний
-
Тип живлення: Мережа 220 В, 12 В Мережу
-
Споживана потужність 20 Вт
-
Підтримка температурного режиму Автоматичне
-
Точність автоматичної підтримки температури 0.1
-
Підтримання вологості Вільне випаровування
-
Повітрообмін Примусовий
-
Нагрівальний елемент Теновий
-
Тип терморегулятора Електронний
-
Габаритні розміри 480*480*230
Більше товарів на нашому сайті - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 70 шт. |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Перепелині яйця | 180 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 3 кг |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 36 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴










