
Коптилка велика 51х32х33, 2 мм. Двоярусна. Коптильня
1 275 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптилка велика, товщина металу 2 мм.
Також є коптильня з градусником +200 грн
- Товщина металу 2 мм
- Двоярусна
- З водяним закривом
- Розмір камери 450х250х260
- Загальний розмір 510х320х330
- Вага 13.200 кг
До комплекту входить:
- Кришка будиночком
- Сама коптилка
- Лоток для збирання жиру
- Решітка для копчення 2 шт.
Цю коптилку можна використовувати як на вулиці, так і в приміщенні завдяки водяному затвору.
Коптильня розташована у виробничій олії, бажано його змити бензином або будь-яким іншим знежирювальним складом або пропалити.
Перед першим використанням необхідно пропалити, без їжі!
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 14.2 кг |
| Довжина коптильні | 515 мм |
| Ширина коптильні | 320 мм |
| Висота коптильні | 330 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Тип копчення | Гаряче |
| Разове завантаження коптильні | 43013 (кг) |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 515 мм |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴










