
Інкубатор для яєць Рябушка 70 яєць Смарт плюс турбо цифрової з ручним переворотом яєць
1 580 ₴
- В наявності
- Код: ряба смарт 70 цифр ручн
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
-
Виробник Рябушка
-
Країна виробник Україна
-
Тип Інкубатор побутовий
-
Переворот яєць Механічний
-
Тип живлення: Мережа 220 В
-
Споживана потужність 20 Вт
-
Підтримка температурного режиму Автоматичне
-
Точність автоматичної підтримки температури 0.1
-
Підтримання вологості Вільне випаровування
-
Повітрообмін Примусовий
-
Нагрівальний елемент инфрокрасный нагрівач
-
Тип терморегулятора Електронний
-
Габаритні розміри 480*480*230
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Новий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Нагрівальний елемент | РЕН |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 1.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴







