
Підставка для підігрівання шашлику. Садж 36 см + щипчики для вугілля.
877 ₴
- В наявності
- Код: 36.щ24
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садж 36 см + щипчики для вугілля. Поднос садж. Підставка для підігрівання шашлику
Характеристики:
- Виробник Україна
- Матеріал тарілки Неіржавка сталь
- Матеріал основи Кований прут
- Соусниця Стекло
- Діаметр 36 см
Садж чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Завдяки цьому аксесуару м'ясо буде постійно гарячим - на верхню тарілку викладаєте: готовий шашлик або овочі, на нижню глибоку тарілочку — гарячі куточки або свічку, що горить.
Комплектація
* Кована підставка
* верхня плоска тарілка для м'яса, діаметр 36 см
* нижня глибока тарілка для вугілля
* верхня кришка
+ щипчики 24см
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода-садж |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Сталь |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 36 (см) |
| Довжина посуду | 36 см |
| Ширина посуду | 36 см |
| Висота стінок | 1 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Сталь |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Виробник | А+ |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877 ₴







