
Садж 36 см. 3 соусниці. 6 чарок неіржавка сталь + щипці.
1 119 ₴
- В наявності
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Садж 36 см. 3 соусниці. 6 чарок неіржавка сталь + щипці.»
Садж 36 см. 3 соусниці. 6 чарок із неіржавкої сталі + щипці 30 см.
Комплектація зі щипцями:
* Кована підставка
* таця для м'яса, діаметр 36 см
* тарілка для вугілля
* 3 скляні соусниці та 6 металевих чарок у чохлі
* кришка
*щипці – 1 шт.
Характеристики:
- Виробник Україна
- Матеріал тарілки Неіржавка сталь
- Матеріал основи Кований прут
- Стопки Метал, неіржавка сталь
- Соусниця Стекло
- Діаметр 36 см
Садж чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Завдяки цьому аксесуару м'ясо буде постійно гарячим — на верхню тарілку викладаєте готовий шашлик або овочі, на нижню глибоку тарілочку — гарячі куточки або свічку, що горить. До комплекту також входять металеві чарки в чохлі та скляні соусниці (також їх можна використовувати для зеленого променя, корнішонів, чері — ну в загальному — що придумаєте під шашличок).
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для гриля/барбекю |
| Кількість предметів в наборі | 14 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Довжина | 360 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 3.5 г |
| Регульована висота решітки-гриль | False |
| Місткість шампурів | 1-5 (шт) |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Форма | Кругла |
| Комплектація кришкою | Є |
| Товщина корпусу | 0.3 мм |
| Склад набору | |
| Лопатка для барбекю | 0 шт. |
| Щипці | 1 шт. |
| Ніж | 0 шт. |
| Виделка для м'яса | 0 шт. |
| Шампури | 0 шт. |
| Виделка столова | 0 шт. |
| Ніж столовий | 0 шт. |
| Солонка | 0 шт. |
| Перечниця | 0 шт. |
| Пензлик для маринаду | 0 шт. |
| Скребок для чищення барбекю | 0 шт. |
| Щітка для чищення барбекю | 0 шт. |
| Рукавичка | Ні |
| Фартух | Ні |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кочерга | 0 шт. |
| Комплектація шампурами | 0 шт. |
| Упаковка | Мішок |
| Комплектація коліщатками | 0 шт. |
| Кількість пальників | 0 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 36 мм |
| Довжина робочої поверхні | 36 мм |
| Висота робочої поверхні | 3 мм |
| Ширина робочої поверхні | 36 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Діаметр | 360 мм |
- Ціна: 1 119 ₴











