
Садж глиняний 28 см +3 соусниці + 6 чарок. Тажин.
1 218 ₴
- В наявності
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Характеристики:
- Виробник — Україна
- Горщик для страви (Тажін) - Червона Глина — 1 шт.
- Матеріал тарілки для вугілля неіржавка сталь — 1 шт.
- Чарки неіржавка сталь — 6 шт.
- Соусниці — Червона Глина — 3 шт.
- Матеріал основи — Кований прут — 1 шт
- Діаметр — 28 см
- Висота бортів — 5 см
- Об'єм до бортиків - 2.5 л
- Об'єм із кришкою — 3 л
Також у наявності є щипці для вугілля, з неіржавкої сталі — довжина 30 см — 90 грн
Садж чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Горщик таджина (глинаний горщик), дуже добре накопичує тепло та рівномірно розподіляє його для м'якого приготування інгредієнтів. Цей процес приготування призводить до збереження характерних ароматів і поживних речовин. Чи то овочі, риба, м'ясо, плов, процес приготування здійснюється з дуже невеликою кількістю жиру або рідини.
Завдяки цьому ваша страва буде постійно гарячою і смачною. До комплекту також входять металеві чарки в чохлі та глиняні соусниці (також їх можна використовувати для зеленого променя, корнішонів, чері, соусу — ну, загалом — що придумаєте).
Більше товарів можна подивитися на сайті: https://prostotovar.com.ua/ua/
| Додаткові характеристики і комплектація | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 350 мм |
| Основні | |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блюдо |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Кераміка |
| Кількість предметів в наборі | 13 |
| Об'єм | 2500 мл |
| Подарункове паковання | Немає |
- Ціна: 1 218 ₴








