
Садж для м'яса та гарніру, глиняний 28 см. Тажин.
927 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садж глиняний 28 см. Тажин. Таджин
Характеристики:
- Виробник — Україна
- Матеріал тарілки для вугілля — неіржавка сталь
- Матеріал основи — Кований прут
- Горщик для страви (таджин) - Глина
- Діаметр — 28 см
- Висота бортів — 5 см
- Об'єм до бортиків - 2.5 л
- Об'єм із кришкою — 3 л
Садж чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Горщик таджина (глинаний горщик), дуже добре накопичує тепло та рівномірно розподіляє його для м'якого приготування інгредієнтів. Цей процес приготування призводить до збереження характерних ароматів і поживних речовин. Чи то овочі, риба, м'ясо, плов, процес приготування здійснюється з дуже невеликою кількістю жиру або рідини. Завдяки цьому ваша страва буде постійно гарячою і смачною.
Комплектація
* Кована підставка — 1 шт.
* Таджин, діаметр 28 см — 1 шт.
* нижня глибока неіржавка тарілка для вугілля — 1 шт.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті: https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Блюдо |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Колір | Коричневий |
| Діаметр | 280 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 35 мм |
| Об`єм | 2500 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Подарункове паковання | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 927 ₴










