
Садж глиняний 28 см + 6 чарок + 3 соусниці + щипці. Тажин. Таджин
1 214 ₴
- В наявності
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Садж глиняний 28 см + 6 чарок + 3 соусниці + щипці. Тажин. Таджин
Характеристики:
- Виробник — Україна
- Матеріал тарілки для вугілля — Глина
- Чарки — неіржавка сталь
- Соусниці — скло
- Щипці — харчова неіржавка сталь
- Матеріал основи — Кований прут
- Горщик для страви (таджин) - Глина
- Діаметр — 28 см
Садж чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Горщик таджина (глинаний горщик), дуже добре накопичує тепло та рівномірно розподіляє його для м'якого приготування інгредієнтів. Цей процес приготування призводить до збереження характерних ароматів і поживних речовин. Чи то овочі, риба, м'ясо, плов, процес приготування здійснюється з дуже невеликою кількістю жиру або рідини. Завдяки цьому ваша страва буде постійно гарячою і смачною.
Комплектація
*Рюмки скло 6 шт.
* Кована підставка
* Таджин, діаметр 28 см
* нижня глибока тарілка для вугілля
*соуниці 3 шт.
*щипники 30 см
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Блюдо |
| Матеріал | Кераміка |
| Кількість предметів в наборі | 14 |
| Колір | Коричневий |
| Діаметр | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 350 мм |
| Об`єм | 2500 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Упаковка | Коробка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | False |
| Склад набору | |
| Щипцы | 1 шт. |
- Ціна: 1 214 ₴










