
Таджин, тажин з глини 2,5 л
688 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристика:
- Виробник - Україна
- Матеріал -
- Глина
- Об'єм - 2,5 л
- Діаметр 29 см
Горщик таджина (глиняний горщик),дуже добре накопичує тепло і рівномірно розподіляє його для м'якого приготування інгредієнтів. Цей процес приготування призводить до збереження характерних ароматів і поживних речовин. Чи то овочі, риба, м'ясо, плов процес приготування виконується з дуже невеликою кількістю жиру або рідини. Завдяки цьому ваше блюдо буде постійно гарячим і смачним.
Можна використовувати в духовці, тандирі або ж просто для подачі вже готового страви.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Глина |
| Виробник | Слов'янськ ЕКО |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кераміка |
| Тип посуду | Таджин |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Довжина посуду | 28 см |
| Ширина посуду | 28 см |
| Висота стінок | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688 ₴






