
Решітка для котла кругла 460 мм. Титан
2 260 ₴
- В наявності
- Код: АП 460
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колосникова решітка діаметр 460 мм. Призначена для використання в котлах.
Характеристики:
- Діаметр 460 мм.
- Товщина по краях 20 мм
- Товщина в центрі — 30 мм.
- Вага 22 кг
Виготовлена з побутового, сірого, українського чавуну марки ч-20. Виробництво Украина.
Більше товарів можна подивитися на сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Колосникові решітки |
| Матеріал | Чавун |
| Стан | Новий |
| Потужність ТЕНів | 9 Вт |
| Вага | 20 |
| Форма | Кругла |
| Довжина робочої поверхні | 460 мм |
| Ширина робочої поверхні | 460 мм |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | колосник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 260 ₴





