
Садж. Садж з соусницами. 36 див.
867 ₴
- В наявності
- Код: 36.С.
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садж. Садж 36 див. Садж з соусницами.
Характеристики:
- Виробник Україна
- Матеріал тарілки Нержавіюча сталь
- Матеріал підстави Кований прут
- Соусник Скло
- Діаметр 36см
Так само в наявності є нержавіючі щипці для вугілля, довжиною 30 см - 50 грн
Садж отличный подарок, и оригинальный аксессуар на столе. Благодаря этому аксессуару мясо будет постоянно горячим - на верхнюю тарелку выкладываете готовый шашлык или овощи, на нижнюю глубокую тарелочку - горячие угли или горящую свечу. В комплект так же входят стеклянные соусницы (также их можно использовать для зеленого лучка, корнишонов, черри - ну в общем - что придумаете под шашлычок).
Комплектация без щипцов:
* Кованая подставка
* поднос для мяса, диаметр 36 см
* нижняя глубокая тарелка для углей
* 3 стеклянные соусницы
* крышка
Больше Саджей и других товаров можно посмотреть на сайте
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для гриля/барбекю |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Довжина | 360 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 3 г |
| Регульована висота решітки-гриль | False |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Форма | Кругла |
| Комплектація кришкою | Є |
| Товщина корпусу | 0.3 мм |
| Склад набору | |
| Лопатка для барбекю | 0 шт. |
| Щипці | 0 шт. |
| Ніж | 0 шт. |
| Виделка для м'яса | 0 шт. |
| Шампури | 0 шт. |
| Виделка столова | 0 шт. |
| Ніж столовий | 0 шт. |
| Солонка | 0 шт. |
| Перечниця | 0 шт. |
| Пензлик для маринаду | 0 шт. |
| Скребок для чищення барбекю | 0 шт. |
| Щітка для чищення барбекю | 0 шт. |
| Рукавичка | Ні |
| Фартух | Ні |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кочерга | 0 шт. |
| Совок | 0 шт. |
| Комплектація шампурами | 0 шт. |
| Комплектація коліщатками | 0 шт. |
| Кількість пальників | 0 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Діаметр | 36 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 360 мм |
| Довжина робочої поверхні | 360 мм |
| Висота робочої поверхні | 20 мм |
| Ширина робочої поверхні | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴







