
Корморізка. корморізка ручна.
1 663 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конусна ручна овоче-корморізка. Подрібнює овочі для хатніх тварин.
Призначена для подрібнення овочів і коренеплодів.
Овочево-Корморізка набагато зменшує витрати часу під час догляду за домашньою скотиною й птицею, адже подрібнення кормів потрібно приготувати не один раз на день.
- Робочий барабан — Конусний
- Діаметр конуса — 250 мм
- Обертовий вал на підшипниках
- Бункер — ширина 300 мм
- Усередині бункера є притискна лопать (для притискання продуктів не руками)
- Ножі — ресорно-пружинна сталь (г 65 )
- Ножі — зубчасто-подібні, знімні та регулюються (за глибиною зрізу)
- Кожен із 6 ножів, закріплений 2 болтами.
- Вага — 6.5 кг
- Виробництво "ЛАН", Харків, Україна.
БІЛЬШЕ ТОВАРІВ ПРИГОДИНУЙТЕ НА САЙТІ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 |
| Тип приводу | Ручний |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Продуктивність | 50 кг/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 663 ₴








