
Колун 2.5 кг. Колун "Сталь". Колун із ручкою. Колун литий.
822 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Сталь 2,5
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колун універсальний 2,5 кг, призначений для колення дров.
Ручка виготовлена зі скловолокна. Скловолокно міцніше за дерев'яну ручку в кілька разів і стійке до умов довкілля, особливо на вулиці (сніг, дощ, пил тощо).
Ручка має конусоподібну форму та знімна.
Колун виліт таким чином, що має товстий обух (високаючи задня частина), для удару, у разі застрягання його в дереві.
Бити постійно уздовж взуття не рекомендується, литий, а не кований. коліть правильно.
Параметры:
- Колун литий — сталь 45
- Висота леза — 50 мм
- Довжина леза — 200 мм
- Товщина максимальна (в центрі) — 55 мм
- Вага без ручки — 2,5 кг
- Вага з ручкою — 3,6 кг
- Довжина, висота з ручкою — 900 мм
- Ручка — скловолокно
- Розмір посадковий отвір для ручки — 48х33 мм
Виробництво, заводський Китай.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сокири | Універсальний |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Довжина леза | 200 мм |
| Ширина леза | 55 мм |
| Матеріал ручки | Скловолокно |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Колір | Жовтий |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 822 ₴










