
Колун 2 кг. Колун "Сталь". з ручкою. Колун литий. Колун-топор
719 ₴
- В наявності
- Код: Сталь 2
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колун "Сталь" універсальний 2 кг, він же колоун-топор, призначений для колення дров.
Має опуклі бічні сторони, які допомагають у разі невеликої ваги колана, ефективно колоти дрова.
Ручка виготовлена зі скловолокна. Скловолокно міцніше за дерев'яну ручку в кілька разів і стійке до умов довкілля, особливо на вулиці (сніг, дощ, пил тощо).
Бити постійно уздовж взуття не рекомендується, литий, а не кований. коліть правильно.
Параметры:
- Колун литий — сталь 40
- Висота леза — 60 мм
- Довжина леза — 200 мм
- Товщина леза максимальна (в центрі) — 50 мм
- Вага без ручки — 2 кг
- Вага з ручкою — 2,9 кг
- Довжина, висота з ручкою — 880 мм
- Ручка — скловолокно
- Розмір посадковий отвір для ручки — 54х20 мм
Виробництво, заводський Китай.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сокири | Колун |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Довжина леза | 210 мм |
| Ширина леза | 60 мм |
| Матеріал ручки | Фиберглассовая |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴









