
Мєнажниця овальна. Менажниця дерев'яна. Дуб.
411 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Менажниця – це унікальний та стильний посуд, який стане у нагоді для сервірування столу, на вечірках і навіть на пікніках. Вона містить у собі відразу кілька страв, які змішуватимуться між собою.
Товщина - 22 мм
Розмір – 350х250 мм
Матеріал - дуб
Секції - 2шт (і місце для соусу чи соусниці)
Соусниця продається окремо, ціна = 70 грн
Більше товарів дивіться за посиланням:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість ярусів | 1 |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Висота | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411 ₴






