
Столик винний. 35 див. ясен.
604 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик винний, складаний, на ніжках, 35 див. ясен.
Винний столик, це аксесуар для красивої подачі вина і закусок. Столик з натурального дерева, приємно порадує гостей і господаря будинку, своєю оригінальністю і функціональністю.
У спеціально вирізані, 4 круглих отвори, по краях столика, встановлюються келихи з вином або ін. напоями, в центрі пляшка або ін. відповідна ємність і в 4 основні відділення кладуться закуски або будь-яка їжа.
- Діаметр столика - 35 см
- Дерево породи - ясен
- Ніжки складні, дерев'яні.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Дерево |
| Кількість ярусів | 1 |
| Кількість секцій | 5 |
| Колір | Коричневий |
| Кришка | Немає |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Висота | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 604 ₴







