
Столик винний овальний. 50х30. Дуб. З ручками.
685 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик винний, складаний, на ніжках, з ручками, овальний (50х30 см.) Дуб.
Винний столик, це аксесуар для красивого подавання вина та закусок. Столик із натурального дерева, приємно потішить гостей і господаря будинку, своєю оригінальністю та функціональністю.
У спеціально вирізані, 4 круглих отворах, на краях столика, встановлюються келихи з вином або ін. напоями. У центрі столика ставиться пляшка вина або ін. придатна місткість, в основні відділення кладуться закуски, їжа. Для зручності є 2 ручки по краях.
- Розмір столика — 50х30 см
- Розмір без ручок — 41х30 см
- Дерево породи — дуб
- Товщина — 2 см
- Кількість відділень — 5
- Діаметр секції для бутикалки — 9,5 см
- Ніжки складані, дерев'яні.
- Висота з ніжками 20 см
Більше товарів дивіться за посиланням:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість ярусів | 1 |
| Кількість секцій | 5 |
| Колір | Коричневий |
| Кришка | Немає |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Діаметр | 500 мм |
| Висота | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴










