
Садж. 30см. Шашличниця глиняна з підігрівом
1 053 ₴
- В наявності
- Код: камин
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Глиняний посуд (вона ж і шашличниця, і сковорода, і каструля, і горщик, і садж) може використовуватися для приготування їжі в духовці (м'яса, птиці, риби, гарніру, овочів) і для подачі їжі на стіл, як на кованій підставці , і без неї.
Садж (підставка для гарячих страв) чудовий подарунок, та оригінальний аксесуар на столі. Горщик (глиняний горщик) дуже добре накопичує тепло і рівномірно розподіляє його для м'якого приготування інгредієнтів. Цей процес приготування призводить до збереження характерних ароматів та поживних речовин. Будь то овочі, риба, м'ясо, плов, процес приготування виконується з дуже невеликою кількістю жиру або рідини. Завдяки цьому ваша страва буде постійно гарячою та смачною.
Також є нержавіючі щипці для вугілля, довжиною 30 см - 90 грн.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.prom.ua/product_list
Характеристики:
- Виробник - Україна
- Матеріал тарілки для вугілля.
- Горщик для страви Шашличниця - Глина
- Діаметр ємності – 30см
- Висота ємності – 11 см
- Об'єм-3.5 л
Комплектація
* Глиняний горщик, діаметр 36 см
* нижня глибока глиняна тарілка для вугілля
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Глина |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір для гриля/барбекю |
| Упаковка | Коробка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Основні атрибути | |
| Об'єм | 3000 мл |
| Подарункове паковання | False |
- Ціна: 1 053 ₴










