
Садж. Садж прямокутний. Підставка для шашлику+4 соусниці, без щипців.
1 482 ₴
- В наявності
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Садж. Садж кований прямокутний з 4 - соусницами.
Комплектація без щипців:
* кришка 440х340 мм, глибина 50 мм
* піднос для м'яса - 440х340 мм, глибина 25 мм
* тарілка для вугілля - 310х210 мм, глибина 40 мм
* 4 скляні соусниці
Так само в наявності є нержавіючі щипці для вугілля, довжиною 30 см - 50 грн
Характеристики: Виробник - Україна
- Матеріал тарілки - Нержавіюча сталь
- Матеріал основи - Кований прут
- Соусник - Скло
Садж відмінний подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Завдяки цьому аксесуару м'ясо буде постійно гарячим - на верхню тарілку викладіть готовий шашлик або овочі, на нижню глибоку тарілочку - гарячі вугілля або палаючу свічку. В комплект входять скляні соусниці (їх також можна використовувати для зеленої цибульки, корнішонів, черрі - ну, в загальному придумаєте під шашличок).
Більше товарів дивіться за посиланням:
https://prostotovar.prom.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 250 мм |
| Об`єм | 3000 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір для гриля/барбекю |
| Стан | Нове |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 1 482 ₴










