
Садж. Садж прямокутний. Підставка для шашлику + 4 соусниці + 8 чарок, без щипців.
1 713 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садж прямокутний. Підставка для шашлику + 4 соусниці + 8 чарок, без тріскців.
Комплектація без щипців:
- Кована підставка
- кришка 440х340 мм, глибина 50 мм
- поднос для м'яса — 440х340 мм, глибина 25 мм
- тарілка для вугілля 310х210 мм, глибина 40 мм
- 4 скляні соусниці та 8 неіржавких чарок у чохлі
Характеристики:
- Виробник Україна
- Матеріал тарілки Неіржавка сталь
- Матеріал підставки Кований прут
- Стопки Неіржавка сталь
- Соусниця Стекло
Також у наявності є неіржавкі щипці для вугілля, завдовжки 30 см - 90 грн
Садж чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Завдяки цьому аксесуару м'ясо буде постійно гарячим — на верхню тарілку викладаєте готовий шашлик або овочі, на нижню глибоку тарілочку — гарячі куточки або свічку, що горить. До комплекту також входять неіржавкі чарки в чохлі та скляні соусниці (також їх можна використовувати для зеленого променя, корнішонів, чері — ну в загальному — що придумаєте під шашличок).
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Блюдо |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Різні кольори |
| Діаметр | 450 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 300 мм |
| Об`єм | 3000 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 713 ₴










