
Садж глиняний 28 см + 6 гамок + 3 сосниці + щипці. Тажин.
1 214 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садж глиняний 28 см + 6 чарок + 3 соусниці + щипці. Тажин. Таджин
Характеристики:
- Виробник — Україна
- Горщик для страви (Тажін) - Червона Глина — 1 шт.
- Матеріал тарілки для вугілля — Червона Глина — 1 шт.
- Чарки — скло — 6 шт.
- Соусниці — скло — 3 шт.
- Щипці — харчова неіржавка сталь — 1 шт.
- Матеріал основи — Кований прут — 1 шт
- Діаметр — 28 см
- Висота бортів — 5 см
- Об'єм до бортиків - 2.5 л
- Об'єм із кришкою — 3 л
Садж чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Горщик таджина (глинаний горщик), дуже добре накопичує тепло та рівномірно розподіляє його для м'якого приготування інгредієнтів. Цей процес приготування призводить до збереження характерних ароматів і поживних речовин. Чи то овочі, риба, м'ясо, плов, процес приготування здійснюється з дуже невеликою кількістю жиру або рідини. Завдяки цьому ваша страва буде постійно гарячою і смачною.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Блюдо |
| Матеріал | Кераміка |
| Кількість предметів в наборі | 14 |
| Колір | Коричневий |
| Діаметр | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 350 мм |
| Об`єм | 2500 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 214 ₴










