
Підставка для м'яса та плову. Садж глиняний 28 см + гамки. Тажин.
1 209 ₴
- В наявності
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Садж глиняний 28 см + гамки. Тажин. Таджин
Характеристики:
- Виробник — Україна
- Матеріал тарілки для вугілля — Глина
- Чарки — Глина
- Матеріал основи — Кований прут </li>
- Горщик для страви (таджин) - Глина
- Діаметр — 28 см
- Висота бортів — 5 см
- Об'єм до бортиків - 2.5 л
- Об'єм із кришкою — 3 л
Також у наявності є неіржавкі щипці для вугілля, ціна = 90 грн
Садж чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Горщик таджина (глинаний горщик), дуже добре накопичує тепло та рівномірно розподіляє його для м'якого приготування інгредієнтів. Цей процес приготування призводить до збереження характерних ароматів і поживних речовин. Чи то овочі, риба, м'ясо, плов, процес приготування здійснюється з дуже невеликою кількістю жиру або рідини. Завдяки цьому ваша страва буде постійно гарячою і смачною.
Комплектація
* Чарки 6 шт.
* Кована підставка 1 шт.
* Таджин, діаметр 28 см 1 шт
* нижня глибока тарілка для вугілля 1 шт.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Блюдо |
| Матеріал | Кераміка |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Колір | Коричневий |
| Діаметр | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 350 мм |
| Об`єм | 2500 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 1 209 ₴










