
Ручка для плоскорізу. 120 см. Фокіна.
83 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка для плоскорізу Фокіна. Він же держак.
- Довжина — 17200 мм (+/- 1см)
- Ширина — 50 мм
- Товщина — 20 мм
- Порода дерева — Ясен
- Отвори для кріплення — 2 шт.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Плоскоріз |
| Матеріал робочої частини | Дерево |
| Ширина робочої частини | 45 мм |
| Довжина рукоятки | 1250 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Порода дерева | Ясень |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Застосування | Для плоскорізу |
| Довжина | 1250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 ₴




