
Садж. Садж 28 см +3 соусниці + щипці. Підставка для підігрівання шашлику. Садж для подання гарячих страв.
800 ₴
- В наявності
- Код: 28.С.24
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садж. Садж 28 см +3 соусниці + щипці Підставка для підігрівання шашлику. Садж для подання гарячих страв.
Характеристики:
- Діаметр — 28 см
- Матеріал тарілки — неіржавка сталь
- Матеріал основи — Кований прут
- Соусниця - Скло
- Щипці 24 см — неіржавка сталь
Садж чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Завдяки цьому аксесуару м'ясо буде постійно гарячим — на верхню тарілку викладаєте готовий шашлик або овочі, на нижню глибоку тарілочку — гарячі куточки або свічку, що горить. До комплекту також входять металеві чарки в чохлі та скляні соусниці (також їх можна використовувати для зеленого променя, корнішонів, чері — ну в загальному — що придумаєте під шашличок).
Також є в наявності щипці для м'яса, для вугілля. Ціна =50 грн
Комплектація
- Кована підставка
- таця для м'яса — 28 см
- кришка з ручкою
- нижня ємність для вугілля
- 3 скляні соусниці
- щипці — 24 см
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для гриля/барбекю |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Довжина | 280 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кришка | є |
| Діаметр | 28 мм |
| Вага | 2.5 |
| Ручка | Знімна |
| Чохол для зберігання і транспортування | False |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Висота стінок | 28 см |
| Склад набору | |
| Лопатка для барбекю | 0 шт. |
| Щипці | 1 шт. |
| Ніж | 0 шт. |
| Виделка для м'яса | 0 шт. |
| Шампури | 0 шт. |
| Виделка столова | 0 шт. |
| Ніж столовий | 0 шт. |
| Солонка | 0 шт. |
| Перечниця | 0 шт. |
| Пензлик для маринаду | 0 шт. |
| Скребок для чищення барбекю | 0 шт. |
| Щітка для чищення барбекю | 0 шт. |
| Рукавичка | Ні |
| Фартух | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴








