
Асбест. Шнур азбестовий квадрат 18 мм.
210 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Асбест. Шнур асбестовий квадрат 18х18 мм. Використовується під час будівництва печей і камінів.
ЦЕНА ЗА 1 МЕТР.
ОПТ ПО ТЕЛЕФОНА.
- Призначений для ущільнення печених аксесуарів під час будівництва печей і камінів.
- Вогнетривкий.
- Теплоізоляційний.
- Витримує температуру до 600 °C*
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна робоча температура | 600 град. |
| Ширина | 18 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Форма поставки матеріалу | Шнур |
| Вид основної сировини | Змішане |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Середня |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴


