
Коптилка. Коптильня мала з неіржавкої сталі з термометром. 44х24х24, 1.5 мм
2 569 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптилка з неіржавкої сталі з термометром.
- Неіржавка сталь марки Aisi 309
- товщина металу 1.5 мм
- Двоярусна
- З водяним закривом
- Розмір корисний 400х200х200
- Загальний розмір 440 х 240 х 240
-
Цю коптилку можна користуватися як на вулиці, так і в приміщенні завдяки водяному затвору.
-
Вага 8 кг
-
Також у наявності є й інші розміри
-
АКЦІЯ!! Купуючи коптильні, ви можете придбати 4 різновиди тріски за 199 грн
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр коптильні | 200 мм |
| Довжина коптильні | 420 мм |
| Ширина коптильні | 220 мм |
| Висота коптильні | 320 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Діаметр | 200 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 569 ₴










