
Ручка на сокиру. 400 мм. Топорота Граб. Низький
49 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: Г40 опт
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПТ ТІЛЬКИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ !!!
Ручка на сокиру. Топорвище 400. Граб. Фігурне. Малое.
Підходить на сокиру вагою 900 г. - на китайські, і на зразки Радянського Союзу - 600 гри.
Топоровище мале:
- Довжина - 400 мм
- Посадове отвір 45x26 мм
- Дерево - Граб
- Не прорізай під клин (допилити самому).
Більше товарів можна переглянути і замовити на нашому веб-сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дерево |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для сокири |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 400 мм |
| Порода дерева | Граб |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина тримача | 500 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип сокири | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.





