
Шина 5.00-10 (10PR) пневматична на мотоблок із камерою
1 090 ₴
- В наявності
- Код: PKTR-110028
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина пневматична на мотоблок з камерою 5.00-10 (10PR)
Характеристики:
- Ширина шини 5 дюймів (130 мм)
- Діаметр шини (510 мм)
- Діаметр диска 10 дюймів
-
Норма шарності 10PR -
Навантаження 225 кг -
Тиск повітря в колесі 2 бар -
ніпель гумовий
Шини всесезонні, з 35% вмістом чистої гуми в рази краща та щільніша за свої стандартні аналоги. Менше боїться низьких температур, має міцний протектор, який забезпечує надійний захист від проколів. Малюнок протектора — "ялинка", додатковою опцією слугують точки, сприяє підвищеній прохідності.
Не допускайте роботу мотокультора мотоблока, мінітрактора зі зниженим тиском у шинах коліс.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Шина |
| Основні | |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Вага | 5 |
| Довжина | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴



