
Плошкоріз фокіна середній г65 з дерев'яною ручкою
421 ₴
- В наявності
- Код: Плоскорез ОП С. с/р
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плошкоріз Фокіна середній
- Виготовлений із пружинної сталі марки 665
- Товщина металу 2 мм
- Довжина леза 155 мм
- Ширина леза 40 мм
Ручка для плоскорізу Фокіна
- Довжина — 1200 мм
- Ширина — 45 мм
- Товщина — 20 мм
- Порода дерева — Ясен
- Отвори для кріплення — 2 шт.
Інструмент конструктивно складається з держака та різального елемента, з'єднаних між собою за допомогою болтів і двох гайок
Призначений для високого окучування, наприклад, картоплі. Його лезо ширше, ніж у великого плоскорізу. Основним призначенням плоскоріза, є прополка та розпушування.
Сорняки він зрізає або витримує, не «травмуючи» ґрунт, тобто її верхній шар залишається на місці.
Крім цього, плоскорізом можна:
сформувати борозни, щоб потім посіяти насіння.
У такий спосіб ми маємо сапку, пухкість, копалку.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Виробник | Без бренду |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип інструменту | Плоскоріз |
| Довжина рукоятки | 1200 мм |
| Порода дерева | Ясень |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина робочої частини | 155 мм |
| Твердість робочої частини | 35 HRC |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 421 ₴









