
Колун 2.5 кг. Колун із ручкою. Колун литий
647 ₴
- В наявності
- Код: колун У-3
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колун 2.5 кг. Колун із ручкою. Колун литий призначений для кілки дров.
Бити обуху не рекомендується, колоду лито, а не кований. коліть правильно.
Параметры:
- Колун литий — сталь 40
- Вага без ручки — 2.5 кг.
- Вага з ручкою — 3.3 кг.
- Ширина леза — 60 мм.
- Довжина леза — 180 мм.
- Товщина леза максимальна (в центрі) - 50 мм.
- Посадковий отвір під ручку — 55х27 мм.
- Довжина: з ручкою — 900 мм.
- Ручка дерево — Ясен
Виробництво та колана та ручки Україна, Харків.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TALAN |
| Країна виробник | Україна |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Довжина леза | 18 мм |
| Ширина леза | 5 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647 ₴





