
Плошкорез стрижок малий із ручкою. Сталь (Г 65) оригінал. Харьков
282 ₴
- В наявності
- Код: Плоскорез ОП.м
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плошкоріз (полотник) малий
- Виготовлений із пружинної сталі марки 665
- Товщина металу 1.5 мм
- Довжина леза 60 мм
- Ширина леза 22 мм
- висота скоби 70 мм
- обертається
Ручка для стрижа (чореня для тюпки або граблів)
- Довжина — 17200 мм
- Діаметр 30 мм
- Порода дерева — Ясен
Полотник малий, призначений для прокладання вузьких міжряджень. Особливо добре він зарекомендував себе під час прокладання міжряджання моркви, часнику, цибулі та ін.
Основним призначенням плоскоріза, є прополка та розпушування.
У такий спосіб ми маємо сапу, пухкість, копалку.
Більше товарів можна подивитися на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Плоскоріз |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Твердість робочої частини | 65 HRC |
| Ширина робочої частини | 60 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Порода дерева | Ясень |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴











