
Чохол для мсл. Чохол для мпл. Чохол для лопат
148 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для малої піхотної лопати, зразка срср.
- розмір - 190х190 мм
- дві лямки під ремень
- замок - на липучках
- виробництво - Украина, Харків.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 190 см |
| Загальна вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Робоча частина | |
| Довжина робочої частини | 19 см |
| Ширина робочої частини | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 ₴





