
Садж Греція 36 см
931 ₴
- В наявності
- Код: 36Гр
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація без щипців:
* Кована підставка
* таця для м'яса, діаметр 36 см
* глибока тарілка для вугілля
* кришка
Характеристики:
- Виробник Україна
- Матеріал тарілки Неіржавка сталь
- Матеріал основи Кований прут
- Діаметр 36 см
Основи саджа серії Греція виготовлені зі смуги в грецькому стилі.
Садж чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Основною перевагою саджа є його мобільність, а також можливість довго підтримувати температуру страви. Завдяки цьому аксесуару м'ясо буде постійно гарячим — на верхню тарілку викладаєте готовий шашлик або овочі, на нижню глибоку тарілочку — гарячі куточки або свічку, що горить.
щипці можна придбати окремо 30 см — 70 грн
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Кругла |
| Товщина корпусу | 0.3 мм |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Коричневий |
| Кількість пальників | 0 шт. |
| Комплектація шампурами | 0 шт. |
| Комплектація коліщатками | 0 шт. |
| Наявність додаткової полиці | Не передбачена |
| Совок | 0 шт. |
| Кочерга | 0 шт. |
| Упаковка | Мішок |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 360 мм |
| Довжина робочої поверхні | 360 мм |
| Ширина робочої поверхні | 360 мм |
| Висота робочої поверхні | 20 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 360 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 3 кг |
| Склад набору | |
| Щипцы | 0 шт. |
| Рукавичка | Немає |
| Фартук | Немає |
| Шампуры | 0 шт. |
| Лопатка для барбекю | 0 шт. |
| Виделка для м'яса | 0 шт. |
| Ніж | 0 шт. |
| Пензлик для маринаду | 0 шт. |
| Скребок для чищення барбекю | 0 шт. |
| Щітка для чищення барбекю | 0 шт. |
| Виделка столова | 0 шт. |
| Ніж столовий | 0 шт. |
| Сільничка | 0 шт. |
| Перечниця | 0 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 931 ₴






