
Решітка-гриль 400х300 мм. чавунна
1 119 ₴
- В наявності
- Код: ПМ 3
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка гриль є досить простим і зручним пристосуванням.
Чавунна решітка для мангала дає змогу готувати фактично будь-які продукти — м'ясо, рибу, птицю, сосиски, овочі.
Решітка для мангала, зроблена з чавуну, має низку переваг, які дають змогу швидко та зручно приготувати будь-яку страву.
! Потребує механічне очищення від земельно-піскової суміші.
Може бути очищена щіткою для металу, піскострумивкою, дробометом, водометом тощо.
Характеристики:
| матеріал | чавун |
| форма | прямокутна |
| тип | решітка для гриля |
| довжина без ручок | 400 мм |
| довжина з ручками | 455 мм |
| ширина | 300 мм |
| товщина | 11 мм |
| вага | 6 кг |
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5 г |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина робочої поверхні | 30 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина робочої поверхні | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина ручки | 3 мм |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Матеріал | Чавун |
| Тип | Гриль, барбекю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 119 ₴








