
Решітка-гриль чавунна. 34х43 см.
1 210 ₴
- В наявності
- Код: ПМ 1
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка чавунна гриль 430х340.
Потребує механічне очищення від земельно-піскової суміші.
Може бути очищена щіткою для металу, піскострумивкою, дробометом, водометом тощо.
Решітка гриль є досить простим і зручним пристосуванням.
Чавунна решітка для мангала дає змогу готувати фактично будь-які продукти — м'ясо, рибу, птицю, сосиски, овочі.
Решітка для мангала, зроблена з чавуну, має низку переваг, які дають змогу швидко та зручно приготувати будь-яку страву.
Характеристики:
| матеріал | чавун |
| форма | прямокутна |
| тип | решітка для гриля |
| довжина | 43 |
| ширина | 34 см |
| товщина | 1.1 см |
Вимагає механічного очищення, від земельно-піскової суміші.
Очищається щіткою для металу, піскострумивкою, штробометом, водометом тощо.
Більше товарів можна подивитися на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Чавун |
| Довжина робочої поверхні | 40 мм |
| Ширина робочої поверхні | 30 мм |
| Довжина ручки | 3 мм |
| Вага | 5 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴


