
Решітка-гриль 560х300 мм чавунна.
1 134 ₴
- В наявності
- Код: ПМ-5
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка чавунна гриль 560х300 мм.
! Потребує механічне очищення від земельно-піскової суміші.
Може бути очищена щіткою для металу, піскострумивкою, дробометом, водометом тощо!
Решітка гриль є досить простим і зручним пристосуванням.
Чавунна решітка для мангала дає змогу готувати фактично будь-які продукти — м'ясо, рибу, птицю, сосиски, овочі.
Решітка для мангала, зроблена з чавуну, має низку переваг, які дають змогу швидко та зручно приготувати будь-яку страву.
Характеристики:
| матеріал | чавун |
| форма | прямокутна |
| тип | решітка для гриля |
| довжина | 560 мм |
| ширина | 300 мм |
| товщина | 11 мм |
| вага | 6 кг |
| виробник | Україна |
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Чавун |
| Довжина робочої поверхні | 560 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Довжина ручки | 60 мм |
| Вага | 5 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴








