
Колун кований 3.5 кг. Колун із залізною ручкою.
822 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колун кований 3.5 кг. Колун із залізною ручкою. Ручка з залізної труби, приварена до колана.
На ручці, біля колана, приварений залізний підсилювач, для довговічності самої ручки. Потребує заточування.
Параметры:
- Колун кований
- Вага без ручки — 3.5 кг
- Вага з ручкою — 5 кг
- Довжина леза — 200 мм
- Довжина: з ручкою — 810 мм
- Ручка — залізна труба
Виробництво та колана та ручки Україна, Харків.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TALAN |
| Країна виробник | Україна |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Довжина леза | 21 мм |
| Ширина леза | 6 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 822 ₴





