
Колун 3 кг. Колун із ручкою. Колун литий. Hand-tools
786 ₴
- В наявності
- Код: HT.k 3
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колун 3 кг. Колун із ручкою. Колун литий призначений для кілки дров. Hand-tools.
Бити обуху не рекомендується, колоду лито, а не кований. коліть правильно.
Параметры:
- Колун литий — сталь 40
- Вага без ручки — 3 кг
- Вага з ручкою — 3,8 кг
- Довжина леза — 230 мм
- Посадковий отвір під ручку — 62х33 мм
- Довжина: з ручкою — 900 мм
Виробництво Китай, Hand tools.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hand-Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Довжина леза | 23 мм |
| Ширина леза | 6 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴









