
Буржуйка чавунна 10 мм на 30 кв м
7 813 ₴
- В наявності
- Код: піч арка чавун
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піч повністю виготовлена з чавуну.
Чавунна буржуйка має низку прийомів:
- товсті стінки 10 мм забезпечать тривалий період експлуатації
- унеможливлена вібрація зникла або деформації під час нагрівання
- добре тримає термепратуру, відповідно мають триваліший час обігрівання
Чудова буржуйка, яка ефективно та довго обігріє приміщення до 30 кв. м.
Габарити (також є на фото):
- загальна висота 51 см
- загальна ширина 29 см
- загальна довжина 33 см
- розмір топочного пройому — 170х190 мм
- діаметр конфорки 10 см.
- діаметр під трубу 120 мм.
- Вага 52 кг.
Особливість цієї моделі — два виходи під трубу, тобто ви зможете вибрати яке розміщення димоходу вам зручніше — зверху або з задньої стінки печі. Другий отвір закривається заглушкою.
Більше товарів можна подивитися на сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Вага | 52 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 29 мм |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина топкових дверцят | 17 мм |
| Висота топкових дверцят | 19 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети, Кора, Кам'яне вугілля, Торф |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 813 ₴








