
Соковичавниця ручна Тапазб-1 ( Полтава) алюмінієва
1 083 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручна соковичавниця алюмінієва Полтава
Ручна шнекова соковичавниця, яка дає змогу вичавлювати максимально чистий сік з усіх овочів і фруктів, особливо з дрібною кісточкою. Ідеально підходить для томатів, смородини, крижовика, для приготування фруктово-овочевого пюре. На відміну від електричних соковичавниць, ручна дає змогу максимально вичавити чистий сік, отримати велику пропорцію.
Ступінь викручування для отримання соку з м'якоттю:
- Морква — 25%
- Яблука — 55%
- Помідори — 82%
Виробник: г. Полтава
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський автоагрегатний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Соковитискач |
| Призначення | Для овочів |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Об'єм резервуара | 1200 мл |
| Максимальний показник виходу соку | 82 % |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 1600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 083 ₴


