
Підставка для шашлику Садж Греція 36 см посилена таця + щипці
1 094 ₴
- В наявності
- Код: 36Гр.Глб.щ
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Комплектація
* Кована підставка
* посилена глибока таця для м'яса, діаметр 36 см
* посилена глибока тарілка для вугілля
* кришка та щипці
Характеристики:
Основи саджа серії Греція виготовлені зі смуги в грецькому стилі.
Садж чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Основною перевагою саджа є його мобільність, а також можливість довго підтримувати температуру страви. Завдяки цьому аксесуару м'ясо буде постійно гарячим — на верхню тарілку викладаєте готовий шашлик або овочі, на нижню глибоку тарілочку — гарячі куточки або свічку, що горить.
Дуже зручні щипці. Ними можна користуватися не тільки для подавання м'яса на стіл, але й зручно накладати вугілля в тарілочку для вугілля.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для гриля/барбекю |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Довжина | 360 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 2 г |
| Кришка | є |
| Діаметр | 36 мм |
| Ручка | Знімна |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Висота стінок | 3 см |
| Склад набору | |
| Лопатка для барбекю | 0 шт. |
| Щипці | 1 шт. |
| Ніж | 0 шт. |
| Виделка для м'яса | 0 шт. |
| Шампури | 0 шт. |
| Виделка столова | 0 шт. |
| Ніж столовий | 0 шт. |
| Солонка | 0 шт. |
| Перечниця | 0 шт. |
| Пензлик для маринаду | 0 шт. |
| Скребок для чищення барбекю | 0 шт. |
| Щітка для чищення барбекю | 0 шт. |
| Рукавичка | Ні |
| Фартух | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стінки | 0.4 мм |
| Використання в мікрохвильовці | False |
| Використання в духовці | False |
| Зберігання в холодильнику | True |
| Товщина дна | 0.4 мм |
| Багатошарове дно | False |
| Зливний носик | False |
| Кришка з отвором для виходу пари | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Кругла |
| Індикатор нагрівання | False |
| Кількість у наборі | 5 шт. |
| Тип посуду | Сковорода-садж |
| Верхній діаметр посуду | 36 (см) |
| Довжина посуду | 36 см |
| Ширина посуду | 36 см |
| Знімна ручка | True |
| Кількість ручок | 2 |
| Підходить для індукційних плит | False |
- Ціна: 1 094 ₴










