
Шашличниця глиняна, 30 см.+3 соусниці + 6 чарок
1 505 ₴
- В наявності
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Глиняний посуд, (вона ж і шашличниця, і сковорода, і каструля, і горщик, і садж) може використовуватися для приготування їжі в духовці (м'яса, птиці, риби, гарніру, овочів) і для подавання їжі на стіл, як на кованній підставці, так і без неї.
Характеристики:
- Виробник — Україна
- Матеріал тарілки для вугілля — Глина
- Матеріал основи — Кований прут
- Горщик для страви Шашличниця - Глина
- Діаметр ємності — 30 см
- Висота ємності — 11 см
- Чарки — Глина
- Соусниці — Глина
- Об'єм — 3.5 л.
Садж (підставка для гарячих страв) чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Горщик (глинаний горщик), дуже добре накопичує тепло та рівномірно розподіляє його для м'якого приготування інгредієнтів. Цей процес приготування призводить до збереження характерних ароматів і поживних речовин. Чи то овочі, риба, м'ясо, плов, процес приготування здійснюється з дуже невеликою кількістю жиру або рідини. Завдяки цьому ваша страва буде постійно гарячою і смачною.
Також у наявності є неіржавкі щипці для вугілля, завдовжки 30 см — 90 грн
Комплектація
- глиняний горщик, діаметр 30 см — 1 шт.
- кована підставка — 1 шт.
- нижня глибока глиняна тарілка для вугілля — 1 шт.
- соусниці з кришками — 3 шт.
- чарки — 6 шт.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Кількість ярусів | 1 |
| Колір | Коричневий |
| Кришка | Є |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Висота | 350 мм |
| Виробник | Слов'янськ ЕКО |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір для гриля/барбекю |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Мірна шкала | Немає |
| Тип дна | Одношарове |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Каструля | 1 шт. |
| Товщина стінок посуду | 4 мм |
| Пароварка | Немає |
| Фритюрниця | Немає |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Друшляк | Немає |
| Сотейник/ківш | 0 шт |
| Терка | 0 шт |
| Підставка під гаряче | 0 шт |
- Ціна: 1 505 ₴










