Тренога - незамінний помічник при приготуванні страв на природі, рибалці або виїзді на дачу. Виконано виріб у вигляді розбірної конструкції, що займає мінімум місця під час зберігання та транспортування.
Характеристика:
- Виробник - Україна
- Діаметр зовнішній – 415 мм
- Діаметр внутрішній – 400 мм
- Висота - 470 мм
Так само є і тринога 32 см діаметром.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 415 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 3 кг |
| Основні атрибути | |
| Складана конструкція | Да |
| Ланцюжок із гачком | Немає |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
| Призначення | Універсальна |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 452 ₴







