
Садж 36 см із соусницями та рюмками.
977 ₴
- В наявності
- Код: 36 с р нерж Мал
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Садж 36 см.3 соусниці. 6 чарок ніж. Підставка для подання гарячих страв. Без щипців.
Комплектація без щипців:
* Кована підставка
* таця для м'яса, діаметр 36 см
* глибока тарілка для вугілля
* 3 скляні соусниці та 6 металевих чарок у чохлі
* кришка
Характеристики:
- Виробник Україна
- Матеріал тарілки Неіржавка сталь
- Матеріал основи Кований прут
- Стопки Метал, неіржавка сталь
- Соусниця Стекло
- Діаметр 36 см
Садж чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Завдяки цьому аксесуару м'ясо буде постійно гарячим — на верхню тарілку викладаєте готовий шашлик або овочі, на нижню глибоку тарілочку — гарячі куточки або свічку, що горить. До комплекту також входять металеві чарки в чохлі та скляні соусниці (також їх можна використовувати для зеленого променя, корнішонів, чері — ну в загальному — що придумаєте під шашличок).
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 13 |
| Колір | Різні кольори |
| Діаметр | 360 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 350 мм |
| Об`єм | 2.5 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | А+ |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Упаковка | Коробка |
| Тип | Набір для гриля/барбекю |
| Підходить для миття в посудомийній машині | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Склад набору | |
| Шампуры | 0 шт. |
| Лопатка для барбекю | 0 шт. |
| Виделка для м'яса | 0 шт. |
| Ніж | 0 шт. |
| Пензлик для маринаду | 0 шт. |
| Скребок для чищення барбекю | 0 шт. |
| Щітка для чищення барбекю | 0 шт. |
| Фартук | False |
| Рукавичка | False |
| Виделка столова | 0 шт. |
| Ніж столовий | 0 шт. |
| Сільничка | 0 шт. |
| Перечниця | 0 шт. |
| Щипцы | 0 шт. |
- Ціна: 977 ₴






