
Інкубатор Теплуша Люкс 72 ІБ 220/50 ЛА автоматичний Інверторний
3 500 ₴
- В наявності
- Код: Теплуш 72 ЛА
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інкубатор автоматичний Інверторний Теплуша Люкс 72 ІБ 220/50 ЛА
Характеристики:
- Поворот яєць: автоматичний 8 разів/добу;
- Блок керування: Інверторний
- Лоток перевороту: знімний
- Вентилятор: вбудований
- Обігрів: ламповий;
- Діапазон температури: 30 - 40 С;
- Режим роботи: тривалий;
- Живлення: 220В;
- Потужність: 80-100 Вт
- Частота: 50Гц;
- Габарити: 700х500х300;
- Вага: 5 кг.
- Місткість курячих 72, гусячих 32, перепелиних 220.
Інкубатор має інвенторний блок управління, що забезпечить плавний набір та зниження температури: при досягненні заданої температури інкубатор Теплуша ІП 220/50 ЛА Люкс не відключається, а переходить на знижену потужність і дуже точно підтримує температуру на заданому рівні постійно.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Новий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 1 шт. |
| Гусячі яйця | 1 шт. |
| Качині яйця | 1 шт. |
| Перепелині яйця | 1 шт. |
| Індичі яйця | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴





