
Затінювальна сітка 4х50 м, 75% затінення. зелена для городу, навісу, парканів
4 979 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Ступінь затінення: 75%;
- Стабілізація до впливу ультрафіолетових променів: так
- Розмір: 4х50 м;
- Площа: 200 м2.
Затінювальна сітка застосовується для захисту рослин від сонця. Також, затінюють, місця відпочинку в саду, вольєри з тваринами, навіси для авто, і, як, як, декоративний матеріал для оновлення і, будівництва парканів, маскування від сторонніх очей, ділянок і будівельних об'єктів. У нашому магазині ви можете купити сітку, на метраж і, у рулонах. Затінювальна сітка — ефективне й економне рішення.Сітка затінювальна, це — міцне полотно з комірками, яке має тривалий термін експлуатації.
Більше товарів можна переглянути та замовити на нашому сайті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agros |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сітки | Захисна |
| Призначення сітки | Захист рослин від сонця, Універсальна |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 4 м |
| Довжина | 50 м |
| Ширина комірки | 5 мм |
| Довжина комірки | 5 мм |
| Колір | Зелений |
| Ступінь затінення | 75 % |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Діаметр | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 979 ₴






