
Сітка огіркова 1,7х500 м. (Шпалера). Сітка для підв'язування пов'язаних розстежень.
5 567 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка для огірків 1,7х500 м.
Основні характеристики сітки:
- Висота сітки 170 см.
- Довжина сітки 500 м.
- До складу доданий стабілізатор.
- кв. м у рулоні 850
- Виробництво Угорщина
Сітка (Шпалерична) "Огіркова" — зроблена ця сітка з першосортного пластику з домішкою стабілізатора (захист від потрапляння прямих сонячних найкращої). Ефективно використовується для вирощування ваших культур і овочів у вертикальному положенні, це дуже зручно, це велика економія місця на вашій дачній ділянці або городі.
Подивитися весь асортимент магазину Ви можете за посиланням: https://prostotovar.com.ua/product_list
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип сітки | Шпалерна |
| Призначення сітки | Для підтримки витких рослин |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 1.7 м |
| Довжина | 500 м |
| Ширина комірки | 30 мм |
| Довжина комірки | 180 мм |
| Колір | Зелений |
| Ступінь затінення | 0 % |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Діаметр | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 567 ₴



